Hoker z czarnymi nogami ARCETO VELVET, ciemnoszary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina aksamitna: ciemnoszary
- Metal: czarny
Wymiary
- Szerokość: 43,5 cm
- Wysokość: 104 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Głębokość siedziska: 32,5 cm
- Wysokość oparcia: 31 cm
- Waga: 5,4 kg
- Obciążenie: 110 kg
Specyfikacja
- Ponadczasowy design z doskonałą ergonomią
- Delikatna tkanina obiciowa
- Solidna metalowa konstrukcja
- Nogi wyposażone w podkładki chroniące podłogę przed zarysowaniem
- Dostarczane w częściach do montażu
Styl i komfort na każdy dzień
Hokery są doskonałym dodatkiem do nowoczesnych kuchni i domowych barów, gdzie tworzą przytulne miejsce na szybką przekąskę, spotkanie z przyjaciółmi czy wieczorny relaks. Ze względu na swoją wyższą konstrukcję oraz nacisk na wygodę, zapewniają idealne wsparcie podczas siedzenia i dodają wnętrzu eleganckiego oraz przestrzennego wyglądu. Łatwo je dopasować do wyspy kuchennej czy baru, tworząc harmonijną przestrzeń, która jednocześnie jest praktyczna i stylowa.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332073511 |
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 5,4 kg |
| ? Szerokość: | 43,5 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Głębokość: | 32,5 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 cm |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd siedzisk: | Kanciasty |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
