Mikropluszowy koc HERBALIS, kremowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
Kolor
- Kremowy
- Zielony
- Pomarańczowy
- Różowy
Wymiary
- 150 x 200 cm
Specyfikacja
- Delikatna, miękka i ciepła tkanina
- Materiał niewymagający prasowania
- Nie bielić
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 2631502026915 |
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Gramatura: | 200 g/m2 |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar: | 150 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 150 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Typ: | Koce i pledy |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
