Mikropluszowy koc WINTER DEER, szary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
Kolor
- Szary
- Biały
Wymiary
- 150 x 200 cm
Specyfikacja
- Delikatna, miękka i ciepła tkanina
- Materiał nie wymagający prasowania
- Nie wybielać
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 2631502027462 |
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| ? Gramatura: | 200 g/m2 |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar: | 150 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 150 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Motyw: | Świąteczny |
| Typ: | Koce i pledy |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
