Biała komoda OSLO 75381 z 3 szufladami
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- DTD laminowana: Biała
- Drewno: Dąb sonoma
Wymiary
- Szerokość: 147,2 cm
- Głębokość: 39,1 cm
- Wysokość: 81,7 cm
- Grubość materiału: 1,5 cm
- Maksymalne obciążenie górnej płyty: 50 kg
- Obciążenie półki: 10 kg
- Wysokość nóg: 20 cm
Wymiary szuflady
- Szerokość: 47,5 cm
- Wysokość: 18,9 cm
- Wewnętrzna wysokość: 12,7 cm
- Długość wysunięcia: 17,3 cm
Specyfikacja
- 2x drzwiczki
- 4 półki
- 3 szuflady
- Metalowe prowadnice
- Dostarczane w częściach.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Komody |
|---|---|
| EAN: | 706887989784 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | DTD |
| Waga: | 28 kg |
| ? Szerokość: | 147,2 cm |
| Wysokość: | 81,7 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 39,1 cm |
| Ilość wtyczek: | 3 |
| Kształt: | Regularny |
| Materiał nóg: | Drewno |
| Miejsce do przechowywania: | Z półeczkami, Z szufladkami |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Uchwyty: | Bez uchwytów |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
