Wysoka komoda VALMOR 120x75 cm, dekor dąb
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
- Fornir: Dekor dąb
- Metal: Czarny
Wymiary
- Szerokość: 75 cm
- Głębokość: 40 cm
- Wysokość: 120 cm
- Rozmiar dużej szafki: 35,5 x 37 x 76 cm (S x G x W)
- Rozmiar mniejszej szafki: 35,5 x 37 x 47,5 cm
- Rozmiar szuflady: 30,5 x 29 x 13 cm
- Nośność całkowita: 80 kg
- Nośność półki: 15 kg
- Nośność szuflady: 15 kg
- Waga: 38 kg
Specyfikacja
- Otwieranie PUSH-TO-OPEN
- Wewnątrz szafek znajdują się półki o regulowanej wysokości
- Zamykane szafki wyposażone są w jedną półkę każda
- Otwarte miejsce do przechowywania z półką
- Zestaw do przymocowania do ściany w celu zapobiegania przewróceniom
- Dostarczane w stanie do złożenia
Ta szafka do przechowywania to idealny wybór do codziennej organizacji domu. Dzięki połączeniu zamkniętych szafek, szuflady i otwartej przestrzeni oferuje praktyczne miejsce do przechowywania wszystkiego, co chcesz mieć pod ręką, ale jednocześnie uporządkowane. Doskonale sprawdza się w salonie, przedpokoju czy gabinecie, pomagając zachować porządek i spokój wizualny. Naturalny dekor dębu w połączeniu z metalową konstrukcją nadaje wnętrzu nowoczesny i ponadczasowy wygląd, który łatwo dopasować do pozostałych mebli.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Komody |
|---|---|
| ? Materiał: | MDF, Naturalna okleina |
| Waga: | 38 kg |
| ? Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Miejsce do przechowywania: | Z szufladą, Otwarte, Z szafkami |
| Nośność: | 80 kg |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Sposób otwierania: | Klasyczne |
| System zamykania: | Z drzwiami, Otwieranie na dotyk PUSH TO OPEN |
| Uchwyty: | Bez uchwytów |
| Wielkość: | Wąska |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
