Kosz na pranie NOLVIO 40 L, niebieskoszary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Poliester z recyklingu: Niebieskoszary
- Bambus: Naturalny
Wymiary
- Szerokość: 33 cm
- Długość: 40,5 cm
- Wysokość: 30 cm
- Pojemność: 40 l
- Waga: 0,8 kg
Specyfikacja
- Nowoczesny design w połączeniu z naturalnym bambusem
- Odporne materiały z łatwą pielęgnacją
- Składana i możliwa do ustawiania jeden na drugim konstrukcja
- Rogi wzmocnione systemem Velcro
- Tylko czyszczenie ręczne
Kosz na pranie już dawno przestał być tylko koniecznością – może stać się także stylowym dodatkiem w Twoim wnętrzu. Dzięki połączeniu naturalnego bambusa i recyklowanego tekstylia doskonale wpasuje się do nowoczesnej łazienki, sypialni lub garderoby. Dodatkowo jest lekki i łatwo przenośny, więc możesz go wykorzystać także podczas sezonowego sprzątania lub jako miejsce do przechowywania zabawek czy koców. Wnieś do swojego domu nie tylko porządek, ale także harmonię i styl.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kosze na pranie |
|---|---|
| EAN: | 8710892060724 |
| ? Kolor: | Szary, Niebieski |
| ? Materiał: | Bambus, Poliester |
| Waga: | 0,8 kg |
| ? Szerokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Objętość: | 40 l |
| Długość: | 40,5 cm |
| Kółeczka: | Bez kółek |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Miejsce do siedzenia: | Nie |
| Składane: | Składane |
| Typ: | Na brudną bieliznę |
| Zamknięcie: | Z wieczkiem |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
