Różowe krzesło biurowe MORE VELVET
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Różówy
- Metal
- Plastik
Rozmiar
- Szerokość: 55 cm
- Głębokość: 57 cm
- Wysokość: 79-89 cm
- Wysokość siedziska: 43-53 cm
Informacje
- Do samodzielnego montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła biurowe |
|---|---|
| EAN: | 2010001183341 |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 79 - 89 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Kółeczka: | Na kółeczkach |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Obrotowe |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulowane: | Tak |
| Tapicerka: | Tapicerowane |
| Wygląd: | Biurowe |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
