Turkusowe krzesło biurowe PANSY
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Eko skóra
- Chromowana stal
- Plastik
Kolor
- Turkusowy
- Srebrny
Wymiary
- Szerokość: 48 cm
- Głębokość: 42 cm
- Wysokość: 91 cm
- Wysokość siedziska: 42-53 cm
Specyfikacja
- Obrotowa
- Regulowana wysokość
- Dostarczane w częściach
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła biurowe |
|---|---|
| EAN: | 2010100148562 |
| ? Kolor: | Turkusowy |
| ? Materiał: | Metal, Plastik |
| Waga: | 5 kg |
| ? Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kółeczka: | Na kółeczkach |
| Materiał obicia: | Eko skóra |
| Nośność: | 100 kg |
| Obrotowe: | Obrotowe |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulacja: | Tak |
| Tapicerka: | Bez tapicerki |
| Wygląd: | Biurowe |
| Wysokość siedziska: | 42 - 53 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Jak vypadají židle v reálu?
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
