Brązowe krzesło rattanowe ADALYN
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Syntetyczny rattan
- Stal proszkowana
Kolor
- brązowy
- Czarny
Wymiary
- Szerokość: 44 cm
- Całkowita głębokość: 64 cm
- Wysokość: 83 cm
- Wysokość siedziska: 43 cm
- Nośność: 100 kg
Informacje
- Dostarczane zdemontowane
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła |
|---|---|
| EAN: | 5904610815892 |
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Materiał: | Metal, Rattan |
| Waga: | 4 kg |
| ? Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 64 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał siedziska: | Rattan |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulacja położenia: | Stałe |
| Styl: | Rustykalny |
| Typ: | Siedzące |
| Układanie: | Produkt można układać stosowo |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Wzór: | Dwukolorowy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
