Okrągłe ścienne lustro MIRALIA Ø 50cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Szkło
- Drewno
Wymiary
- Średnica lustra: 50 cm
- Długość: 52 cm
- Szerokość: 52 cm
- Wysokość: 5 cm
- Waga: 2,5 kg
Specyfikacja
- Rama z naturalnego jasnego drewna
- Odpowiednie do zawieszenia i jako dekoracja wnętrz
- Łatwa konserwacja
- Pakowane w kartonowe pudełko z folią
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Lustra |
|---|---|
| EAN: | 3560239281405 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Materiał: | Drewno, Szkło |
| Waga: | 2,5 kg |
| ? Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Długość: | 52 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie: | Bez oświetlenia |
| Półka: | Bez półki |
| Rama: | W ramie |
| Średnica: | 50 cm |
| Umieszczenie: | Naścienne |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
