Ręcznik BIBAZ 50x100 cm, grafitowy, 100% bawełna
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
154 zł
–29 %
Trójkolorowy kosz na bieliznę CADORA
W magazynie
(>10 szt)
109 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
292 zł
–32 %
Czarne okrągłe lustro z półką BREDO Ø70 cm
W magazynie
(6 szt)
197 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
8 zł
–50 %
Rękawica CLASSIC 15x24 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
43 zł
–51 %
Mata łazienkowa Deluxe 50 x 70 cm biała
3 - 5 dni
21 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
292 zł
–47 %
Szary bambusowy regał z półką TELMINA
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
19 zł
–31 %
Mydelniczka WADIGA szara
W magazynie
(>10 szt)
13 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ręcznik SOFT 50 x 100 cm ceglasty, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ręcznik SOFT 50 x 100 cm królewski niebieski, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ręcznik SOFT 50 x 100 cm oliwkowo-zielony, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ręcznik SOFT 50 x 100 cm jasnoszary, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ręcznik BIBAZ 50x100 cm, jasnoszary, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
15 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ręcznik SOFT 50 x 100 cm biały, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ręcznik SOFT 50 x 100 cm kremowy, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Waga: +/- 366 g
Kolor
- Grafit
Wymiar
- 50 x 100 cm
Informacje
- Z lamówką
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Najtańsze ręczniki |
|---|---|
| EAN: | 8718827069040 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Gramatura: | 366 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,5 kg |
| ? Rozmiar: | 50 x 100 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
