Rozkładana dwustronna kanapa w kształcie L TAVERO 251x140 cm, ciemnoróżowa Poso 29
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd kanapy
- Specyfikacja: Narożna, kanapa w kształcie L
- Wariant narożnika: Uniwersalny
- Rozmiar: Kanapa do 230 cm
- Kolor: Ciemnoróżowy
- Poszycie: Poso 29
Materiał kanapy
- Materiał poszycia: Sztruks (Welur)
- Skład poszycia: 90% poliester, 10% nylon
- Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000 cykli
- Typ siedziska: Pianka tapicerska
- Rodzaj pianki: PUR T30 (średnio twarda)
- Grubość pianki w siedzisku: 6 cm
- Materiał nóżek: Plastik
- Konstrukcja: Lite drewno, płyta wiórowa
Wymiary kanapy (tolerancja ± 3 %)
- Szerokość: 251 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 88 cm / 67 cm
- Wysokość siedziska: 39 cm
- Szerokość części do siedzenia: 201 cm
- Szerokość otomany: 70 cm
- Głębokość siedziska: 50 cm / 110 cm
- Głębokość siedziska bez poduszek: 70 cm / 130 cm
- Wysokość poduszek: 47 cm
- Wysokość nóżek: 4,5 cm
- Powierzchnia spania: 130 x 200 cm
- Udźwig kanapy: 110 kg / 1 miejsce do siedzenia
- Waga: 88 kg (brutto)
Wyposażenie
- Schowek: Tak
- Umiejscowienie: Pod częścią do siedzenia
- Poduszki oparcia z pianki T18 (3 szt.)
- Tylna część zestawu wypoczynkowego jest również tapicerowana
- Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz kanapy może różnić się od zdjęcia produktowego.
Rozkładanie na łóżko
- Rozkładanie na łóżko: Tak
- Rozmiar łóżka: 130 x 200 cm
- Typ rozkładania: Ręczny z odchylanym oparciem
Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu.
Poso
Puszysta delikatna tkanina Poso przypomina w wyglądzie sztruks. Jej unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a także bardzo wytrzymały i odporny. Delikatne włoski na powierzchni można łatwo wyczyścić za pomocą specjalnych preparatów do mebli tapicerowanych. Ze względu na swoje unikalne właściwości jest wykorzystywana jako tkanina tapicerska na zestawy wypoczynkowe, fotele i krzesła. Jest wykonana w 90% z poliestru i 10% z nylonu o wysokiej gramaturze 350 g/m2.
Istotnym parametrem stosowanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje oznaki zużycia. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso szczyci się wynikiem 35 000 cykli. Standardowe tkaniny domowe mają około 20 000 cykli. Tkanina nie zawiera żadnych barwników AZO ani DMF.

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Narożniki |
|---|---|
| ? Kolor: | Różowy |
| Waga: | 88 kg |
| ? Szerokość: | 251 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Kształt: | Narożne |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 130 x 200 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość nóżek: | 4,5 cm |
| Wysokość siedziska: | 39 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
