Rozkładana obustronna sofa narożna do L TAVERO 251x140 cm, musztardowa Poso 001
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Narożna, sofa narożna do L
- Wariant narożnika: Uniwersalny
- Wielkość: Sofa do 230 cm
- Kolor: Musztardowy
- Pokrycie: Poso 01
Materiał sofy
- Materiał pokrycia: Sztruks (Welur)
- Skład pokrycia: 90% poliester, 10% nylon
- Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000 cykli
- Typ siedziska: Tapicerska pianka
- Typ pianki: PUR T30 (średnia twardość)
- Grubość pianki w siedzisku: 6 cm
- Materiał nóżek: Plastik
- Konstrukcja: Lite drewno, płyta wiórowa
Wymiary sofy (tolerancja ± 3%)
- Szerokość: 251 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 88 cm / 67 cm
- Wysokość siedziska: 39 cm
- Szerokość części siedzącej: 201 cm
- Szerokość otomany: 70 cm
- Głębokość siedziska: 50 cm / 110 cm
- Głębokość siedziska bez poduszek: 70 cm / 130 cm
- Wysokość poduszek: 47 cm
- Wysokość nóżek: 4,5 cm
- Powierzchnia spania: 130 x 200 cm
- Udźwig sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące
- Waga: 88 kg (brutto)
Wyposażenie
- Schowek: Tak
- Umiejscowienie: Pod częścią siedzącą sofy
- Poduszki oparciowe z pianki T18 (3 szt.)
- Tylna część zestawu wypoczynkowego jest również tapicerowana
- Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu.
Funkcja spania
- Rozkładanie na łóżko: Tak
- Wymiary łóżka: 130 x 200 cm
- Typ rozkładania: Ręczne z odchylanym oparciem
Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu.
Poso
Pluszowa delikatna tkanina Poso swoim wyglądem przypomina sztruks. Jego unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a przy tym bardzo wytrzymały i odporny. Delikatne włókna na powierzchni łatwo się czyszczą za pomocą specjalnych środków do mebli tapicerowanych. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości jest używana jako tkanina tapicerska na zestawy wypoczynkowe, fotele i krzesła. Wykonana jest z 90% poliestru i 10% nylonu o wysokiej gramaturze 350 g/m2.
Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po pokonaniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso chwali się wynikiem 35 000 cykli. Zwykłe tkaniny w domu mają około 20 000 cykli. Tkanina nie zawiera żadnych barwników AZO ani DMF.

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Narożniki |
|---|---|
| ? Kolor: | Musztardowy |
| Waga: | 88 kg |
| ? Szerokość: | 251 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Kształt: | Narożne |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 130 x 200 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość nóżek: | 4,5 cm |
| Wysokość siedziska: | 39 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
