Rozkładana sofa narożna w kształcie U LIVARO 305x140 cm, kremowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie U
- Rozmiar: Sofa powyżej 270 cm
- Kolor: Kremowy
- Tapicerka: Monolith 02
Materiał sofy
- Materiał tapicerki: Delikatna i gładka pluszowa tkanina Monolith z metalicznymi odblaskami
- Właściwości tapicerki: Wodoodporna powłoka zmniejszająca wchłanianie płynów, łatwa do czyszczenia tkanina
- Skład tapicerki: 100% Poliester
- Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli
- Typ siedziska: Falista sprężyna i pianka tapicerska
- Typ pianki: T30 (średnio twarda)
- Konstrukcja: Lite drewno, płyta wiórowa
Wymiary sofy (tolerancja +/- 3%)
- Szerokość: 305 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 88 cm / 67 cm
- Szerokość siedziska: 271 cm
- Wysokość siedzenia: 39 cm
- Głębokość siedziska: 50 cm / 110 cm
- Wysokość nóżek: 2,5 cm
- Szerokość podłokietników: 17 cm
- Powierzchnia do spania: 130 x 270 cm
- Obciążenie sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące
- Waga: 107 kg brutto
Wyposażenie
- Przestrzeń na przechowywanie: Tak
- Umiejscowienie: Pod siedziskiem sofy
- Poduszki oporowe z zamkiem błyskawicznym (4 szt.) wypełnione rozdrobnioną pianką PU
- Tylnia część sofy jest również tapicerowana
- Uwaga: Dekor wewnątrz sofy z płyty wiórowej może różnić się od zdjęcia produktu.
Przekształcenie w łóżko
- Rozkładanie na łóżko: Tak
- Wymiar łóżka: 130 x 270 cm
- Typ rozkładania: Ręczne z odchylanym oparciem
Dostarczana w częściach do złożenia.

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Narożniki |
|---|---|
| ? Kolor: | Kremowy |
| Waga: | 107 kg |
| ? Szerokość: | 305 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm, 110 cm |
| Kształt: | Kształt U |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 130 x 270 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Szerokość siedziska: | 271 cm |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wysokość nóżek: | 2,5 cm |
| Wysokość siedziska: | Wieloosobowe, 39 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
