Rozkładany dwustronny zestaw wypoczynkowy w kształcie L NORIX 240x140 cm, szary/biały z półką + 2 poduszki GRATIS Rainbow 27 + Rainbow 31
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Narożna sofa w kształcie L
- Wielkość: Powyżej 220 cm
- Kolor: Szary + biały
- Tapicerka: Rainbow 27 + Rainbow 31
Materiał sofy
- Materiał tapicerki: Materiał obiciowy z delikatną strukturą typu Half Panama
- Skład tapicerki: 100% poliester
- Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 cykli
- Typ siedziska: Sprężyna falista i pianka tapicerska
- Typ pianki: T30 (średnio twarda)
- Konstrukcja: Lite drewno i płyta wiórowa
Wymiary sofy
- Szerokość: 240 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 90 / 67 cm
- Szerokość siedziska: 200 cm
- Wysokość siedziska: 40 cm
- Głębokość siedziska: 52 cm / 70 cm
- Wysokość nóżek: 4,5 cm
- Szerokość podłokietników: 20 cm
- Powierzchnia do spania: 125 x 200 cm
- Nośność: 110 kg / 1 miejsce do siedzenia
- Waga: 96 kg (brutto)
Wyposażenie
- Schowek: Tak (pod częścią siedziskową)
- Tapicerowana półka w bocznicy zestawu wypoczynkowego
- Poduszki oparciowe z zamkiem błyskawicznym (3 szt.), wypełnione kruszoną pianką PU
- 2 małe poduszki dekoracyjne z zamkiem błyskawicznym
- Tył jest tapicerowany
- Dostarczane w demontowanym stanie
- Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia
Funkcja sypialna
- Rozkładanie: Tak
- Wymiary łóżka: 125 x 200 cm
- Typ rozkładania: Ręczne ze składanym oparciem
Materiał tapicerski RAINBOW
Materiał tapicerski RAINBOW to materiał obiciowy z delikatną strukturą typu Half Panama, wykonany z 100% poliesteru. Charakteryzuje się żywymi kolorami i lekko matowym wyglądem, jednocześnie zachowując przyjemnie gładką powierzchnię w dotyku. Dzięki gęstej tkani wydaje się elegancki i jednocześnie trwały, co czyni go doskonałym wyborem do codziennego użytku.
Materiał jest odporny na ścieranie i długo utrzymuje intensywność kolorów nawet przy narażeniu na promieniowanie słoneczne. Tkanina jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych i łatwa w utrzymaniu – zaleca się pranie ręczne do 30 °C, bez suszenia w suszarce, prasowania i wybielania.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Narożniki |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| Waga: | 96 kg |
| ? Szerokość: | 240 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm, 70 cm |
| Kształt: | W kształcie litery L |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z półką, Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 125 x 200 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Szerokość siedziska: | 200 cm |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wysokość nóżek: | 4,5 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm, Wieloosobowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
