Rozkładany dwustronny zestaw wypoczynkowy w kształcie U SEVIO 311x145 cm, kremowy + 2 poduszki GRATIS Cosmic 10
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Narożna, sofa w kształcie U
- Rozmiar: Powyżej 300 cm
- Kolor: Kremowy
- Materiał obicia: Cosmic 10
Materiał sofy
- Materiał obicia: Welur
- Skład obicia: 100% poliester
- Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 cykli
- Typ siedziska: Faliste sprężyny i pianka tapicerska
- Typ pianki: T30 (średnio twarda)
- Konstrukcja: Lite drewno i płyta wiórowa
Wymiary sofy (tolerancja +/- 3%)
- Szerokość: 311 cm
- Głębokość: 145 cm
- Wysokość: 82 cm
- Szerokość siedziska: 265 cm
- Wysokość siedziska: 43 cm
- Wysokość nóżek: 5 cm
- Powierzchnia do spania: 140 x 200 cm
- Obciążenie: 110 kg / 1 miejsce siedzące
- Waga: 110 kg (brutto)
Wyposażenie
- Przestrzeń do przechowywania: Tak
- Umiejscowienie przestrzeni do przechowywania: Pod częścią siedzeniową sofy
- Poduszki oparciowe z zamkiem błyskawicznym (4 sztuki), wypełnione zmieloną pianką PU
- 2 małe poduszki dekoracyjne z zamkiem błyskawicznym
- Tył zestawu wypoczynkowego jest tapicerowany
- Dostarczane w stanie zdemontowanym
- Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu
Funkcja łóżka
- Rozkładana: Tak
- Rozmiar łóżka: 140 x 200 cm
- Typ rozkładania: Ręczne z opuszczanymi plecami
Tkanina Cosmic
Tkanina Cosmic to strukturální velur z 100% poliestru, który łączy luksusowy wygląd z wysoką odpornością na codzienne użytkowanie. Dzięki gramaturze 240 g/m² wydaje się solidna i wysokiej jakości, a jednocześnie jest przyjemnie miękka w dotyku. W teście ścieralności Martindale osiąga wartość 50 000 cykli, co czyni ją idealnym wyborem na meble tapicerowane w gospodarstwach domowych o wyższym natężeniu użytkowania. Odporność na mechacenie 4/5 i odporność na działanie światła 4/5 gwarantują, że materiał długoterminowo zachowuje swój wygląd i kolor. Praktyczną zaletą jest również ograniczona absorpcja cieczy, która ułatwia czyszczenie.
Cosmic nadaje się do sof, narożników, foteli i dekoracyjnych dodatków. Dzięki swojej odporności jest również doskonałym wyborem dla gospodarstw z domowymi zwierzętami. Aby zachować piękny wygląd, zalecamy regularne odkurzanie miękką szczotką i szybkie usuwanie ewentualnych zanieczyszczeń wilgotną ściereczką.

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Narożniki |
|---|---|
| ? Kolor: | Kremowy |
| Waga: | 110 kg |
| ? Szerokość: | 311 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 145 cm |
| Kształt: | Kształt U |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 140 x 200 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Szerokość siedziska: | 265 cm |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wysokość nóżek: | 5 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm, Wieloosobowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
