Rozkładany obustronny zestaw wypoczynkowy w kształcie L VENORIA 220x143 cm, beżowy + 2 poduszeczki GRATIS Itaka 48
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Narożna sofa w kształcie L
- Wielkość: Powyżej 200 cm
- Kolor: Beżowy
- Pokrycie: Itaka 48
Materiał sofy
- Materiał pokrycia: Tkanina o delikatnej, lekko welurowej strukturze
- Skład pokrycia: 100% poliester
- Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli
- Typ siedziska: Faliste sprężyny i pianka tapicerska
- Typ pianki: T30 (średnia twardość)
- Konstrukcja: Lite drewno i płyta wiórowa
Wymiary sofy (tolerancja +/- 3%)
- Szerokość: 220 cm
- Głębokość: 143 cm
- Wysokość: 84 cm / 74,5 cm
- Szerokość siedziska: 198 cm
- Wysokość siedziska: 38 cm
- Głębokość siedziska: 53 cm / 105 cm
- Wysokość nóżek: 4 cm
- Powierzchnia do spania: 118 x 200 cm
- Udźwig: 110 kg / 1 miejsce do siedzenia
- Waga: 83 kg (brutto)
Wyposażenie
- Przestrzeń do przechowywania: Tak
- Umiejscowienie przestrzeni do przechowywania: Pod siedziskiem sofy
- Poduszki oparcia z zamkiem błyskawicznym (3 szt.), wypełnione rozdrobnioną pianką PU
- 2 małe dekoracyjne poduszeczki z zamkiem błyskawicznym
- Tylnia część zestawu wypoczynkowego jest tapicerowana
- Dostarczana w stanie zdemontowanym
- Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może się różnić od zdjęcia produktu
Łóżkowe wykończenie
- Rozkładanie: Tak
- Rozmiar łóżka: 118 x 200 cm
- Typ rozkładania: Ręczny z uchylnym oparciem
Tkanina ITAKA
Tkanina obiciowa ITAKA charakteryzuje się delikatną, gładką strukturą z eleganckim wyglądem, który doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Tkanina jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie bardzo mocna i odporna na codzienne użytkowanie. Dzięki hydrofobowej powłoce ogranicza wchłanianie płynów, a specjalne wykończenie zapobiega powstawaniu kłaczków, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swój pierwotny wygląd. Materiał jest przyjazny dla dzieci i zwierząt domowych, nadaje się do tapicerowania zestawów wypoczynkowych, foteli, krzeseł oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Wykonana jest w 100% z poliestru.
Ważnym parametrem tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, znana jako test Martindale. W warunkach laboratoryjnych określa się, po ilu cyklach tkanina zacznie wykazywać oznaki zużycia – im wyższa liczba, tym większa odporność. Tkanina ITAKA osiąga wartość 100 000 cykli, co plasuje ją w gronie wysoce odpornych materiałów tapicerskich, odpowiednich nawet do intensywnie użytkowanych gospodarstw domowych.

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Narożniki |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| Waga: | 83 kg |
| ? Szerokość: | 220 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 143 cm |
| Głębokość siedziska: | 105 cm, 53 cm |
| Kształt: | W kształcie litery L |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 118 x 200 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Szerokość siedziska: | 198 cm |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wysokość nóżek: | 4 cm |
| Wysokość siedziska: | 38 cm, Wieloosobowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
