Narzuta na łóżko CREEPY CATS kolorowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- Biały
- Czarny
- Niebieski
- Różowy
Wymiar
- 170 x 210 cm
- 220 x 240 cm
Właściwości
- Dla łóżka pojedynczego i podwójnego zgodnie z wyborem wariantu
- Nie wymaga prasowania
- Zalecane pranie: 30 °C
Najprostszą drogą do upiększenia sypialni jest użycie tekstyliów domowych. Kombinacja wygodnych pledów, puszystych poduszek i miękkich dywanów uczyni sypialnię najczarowniejszym miejscem w domu. Waflowe i pikowane narzuty na łóżko chronią kołdry i pościel przed kurzem, a dodatkowo optycznie ocieplają przestrzeń. Warstwowanie tekstyliów symbolizuje duński styl Hygge. Ten styl pochodzi od skandynawskich narodów, którym do szczęścia wystarczą codzienne rzeczy. Otocz się tekstyliami jak Skandynawowie i ciesz się wspólnymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Narzuty na łóżko |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały, Czarny, Niebieski |
| ? Materiał: | 100% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 1,6 kg |
| ? Rozmiar: | 170 x 210 cm, 220 x 240 cm |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Typ: | Na łóżko podwójne, Na łóżko pojedyncze |
| Wygląd: | Pikowany |
| Wzór: | Z wzorem |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
