Szary obrus wielkanocny ZAJĄC 90 x 90 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Detale:
- Materiał: poliester
- Szary kolor
- Rozmiar: 90 x 90 cm
- Waga: 250 g
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Obrusy |
|---|---|
| EAN: | 4061458160490 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| ? Rozmiar: | 90 x 90 cm |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Motyw: | Wielkanocne |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
