Nieprzemakalny ochraniacz na materac z jerseyu BEDLOCK 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Promocja
69 zł
–56 %
Prześcieradło jersey jasnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
69 zł
–49 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
35 zł
69 zł
–30 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 90 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
104 zł
–23 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
80 zł
86 zł
–24 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 140 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
65 zł
40 zł
–10 %
Nieprzemakalny frotowy ochraniacz na materac GUARD 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
36 zł
95 zł
–24 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 160 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
72 zł
69 zł
–14 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 120 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
60 zł
–23 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 80 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
65 zł
–10 %
Nieprzemakalny frotowy ochraniacz na materac GUARD 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
58 zł
Kod rabatowy -10%: DNIPOSCIELI
69 zł
–17 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac FROTTE 90 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
57 zł
Nieprzemakalny frotowy ochraniacz na materac GUARD 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
104 zł
–8 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 200 x 220 cm
W magazynie
(>10 szt)
95 zł
Nieprzemakalny ochraniacz na materac z jerseyu BEDLOCK 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Kod rabatowy -10%: DNIPOSCIELI
95 zł
–17 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac FROTTE 160 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
Nieprzemakalny frotte ochraniacz na materac GUARD 200 x 220 cm
W magazynie
(>10 szt)
71 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Powierzchnia: 100% mikrofibra
- Wierzchnia strona: Jersey
- Spodnia strona: 100% powłoka poliuretanowa
- Strona boczna: 100% poliester - jersey
Wymiary
- 180 x 200 cm
Dodatkowe informacje
- Obszyty jerseyowym splotem poliestrowym z gumką na całym obwodzie ochraniacza
- Prać w 40 °C
- Przeznaczony dla materacy do wysokości 20 cm
- Odpowiedni dla placówek noclegowych
- Chroni materac przed zabrudzeniami
- Nieprzepuszczalne, ale oddychające wykończenie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne
- Łatwe przymocowanie do materaca
- Chroni przed roztoczami
- Hipoalergiczny
- Usuwa nieprzyjemny zapach
- Nie przepuszcza
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ochraniacz na materac |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| ? Rozmiar materaca: | 180 x 200 cm |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Szerokość: | 180 cm |
| Bez prasowania: | Tak |
| Długość: | 200 cm |
| Elastyczne: | Tak |
| Nieprzepuszczalność: | Nieprzepuszczalna |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
