Sada 2 ks plastových židlí OSAKA, hořčicová
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiál židle
- Polypropylen: Hořčicová
Rozměry židle (+/- 1 cm)
- Šířka: 47 cm
- Výška: 82 cm
- Hloubka: 51 cm
- Výška sedu: 44 cm
- Hloubka sedáku: 39 cm
- Šířka sedáku: 46 cm
- Nosnost: 100 kg
- Hmotnost: cca 3,4 kg
Provedení
- Sada 2 ks jídelních židlí
- Ergonomicky tvarované sedadlo
- Možnost využití v interiéru i exteriéru
- Lehký sedák se snadnou údržbou
- Odnímatelné nohy pro snadnou posezónní úschovu
- Doporučujeme chránit před dlouhotrvajícím slunečním zářením pro zachovaní barvy
- Dodáváno v demontu
Stylová židle pro domov i zahradu
Tato moderní židle je skvělou volbou pro každodenní využití doma i venku. Díky lehké, ale odolné konstrukci z polypropylenu ji snadno přenesete z kuchyně či jídelny na terasu, balkon nebo zahradu. Ergonomicky tvarovaný sedák poskytuje pohodlí při posezení s rodinou, při práci u stolu i při odpočinku na čerstvém vzduchu. Minimalistický design navíc skvěle zapadne do moderních interiérů i venkovních prostor, kde vytvoří příjemné místo pro rychlou kávu, letní posezení nebo relaxaci na slunci.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Okazyjne zestawy kuchenne |
|---|---|
| ? Kolor: | Musztardowy |
| Waga: | 6,8 kg |
| ? Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Ilość miejsc: | Dla 2 osób |
| Kształt oparcia: | Zaokrąglona |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Materiał siedziska: | Plastik |
| Nośność: | 100 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 46 cm |
| Tapicerka: | Bez pikowania |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
| Zestawy: | Zestawy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
