Zestaw 4 sztuk plastikowych krzeseł OSAKA, antracytowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Polipropylen: Ciemnoszary / antracytowy
Wymiary krzesła (+/- 1 cm)
- Szerokość: 47 cm
- Wysokość: 82 cm
- Głębokość: 51 cm
- Wysokość siedzenia: 44 cm
- Głębokość siedziska: 39 cm
- Szerokość siedziska: 46 cm
- Nośność: 100 kg
- Waga: ok. 3,4 kg
Specyfikacja
- Zestaw 4 sztuk krzeseł jadalnianych
- Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko
- Możliwość użycia w pomieszczeniach i na zewnątrz
- Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją
- Nogi zdejmowane dla łatwego przechowywania po sezonie
- Zalecamy chronienie przed długotrwałym działaniem słońca dla zachowania koloru
- Dostarczane w częściach do montażu
Stylowe krzesło do domu i ogrodu
To nowoczesne krzesło jest doskonałym wyborem do codziennego użytku w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej, ale trwałej konstrukcji z polipropylenu łatwo je przenieść z kuchni czy jadalni na taras, balkon lub ogród. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę podczas spotkań rodzinnych, pracy przy stole czy odpoczynku na świeżym powietrzu. Minimalistyczny design doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza oraz przestrzenie zewnętrzne, tworząc przyjemne miejsce na szybką kawę, letnie spotkania czy relaks na słońcu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Okazyjne zestawy kuchenne |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 13,6 kg |
| ? Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Ilość miejsc: | dla 4 osób |
| Kształt oparcia: | Zaokrąglona |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Materiał siedziska: | Plastik |
| Nośność: | 100 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 46 cm |
| Tapicerka: | Bez pikowania |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
| Zestawy: | Zestawy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
