Zestaw jadalniany 1 + 4, stół MADO 80x80cm dąb sonoma + krzesła BALI MARK szare
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał stołu
- Płyta meblowa
- Górna warstwa pokryta okleiną PVC: Dąb sonoma
- MDF: Dąb sonoma
Materiał krzeseł
- Eko skóra: Szara
- Drewno: Buk naturalny
- Plastik: Szary
Wymiary stołu
- Długość: 80 cm
- Szerokość: 80 cm
- Wysokość: 75 cm
- Grubość blatu: 18 mm
- Waga: 17,2 kg
Wymiary krzeseł
- Szerokość: 48 cm
- Szerokość siedziska: 44 cm
- Głębokość siedziska: 43 cm
- Wysokość: 82 cm
- Wysokość siedziska: 47 cm
- Głębokość siedziska: 41 cm
- Obciążenie maksymalne: 100 kg
- Waga: 4,6 kg
Specyfikacja
- Dostarczane w częściach do montażu
Wykorzystując naturalne i trwałe materiały wprowadzisz do przestrzeni charakterystyczny skandynawski wyraz. Styl inspirowany skandynawską naturą cieszy oko i ducha. Przestronne wnętrza są pełne światła, delikatnych kolorów i świeżych materiałów. Lekkość zaprasza do wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi lub rodziną. Styl skandynawski stawia na funkcjonalność i użyteczność, co docenisz nie tylko w kuchni. Jadalnie i kuchnie są przestronne i wypełnione wysokiej jakości, prostymi meblami. Stół jadalniany Mado 80x80 cm wraz z krzesłami Bali Mark w szarym kolorze z drewnianymi akcentami podkreśli skandynawską elegancję.
Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego, tylko do użytku domowego.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Okazyjne zestawy kuchenne |
|---|---|
| EAN: | 5903332077120 |
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 17,2 kg |
| Dekor drewna: | Dąb sonoma |
| Długość stołu: | 80 cm |
| Ilość miejsc: | dla 4 osób |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał blatu: | MDF |
| Materiał nóg: | Drewno |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Szerokośc krzesła: | 49 cm |
| Szerokość stołu: | 80 cm |
| Typ: | Zestawy jadalniane |
| Wysokość krzesła: | 82 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Wysokość stołu: | 75 cm |
| Zestawy: | Zestawy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
