LED dziecięca lampka nocna PSI PATROL 11 cm różowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Plastik
Kolor
- Różowy
Wymiary
- Wysokość: 11 cm
- Średnica: 8 cm
- Rozmiar opakowania: 8,5 x 8,5 x 12 cm
- Waga: 0,1 kg
Specyfikacja
- Pomaga przy zasypianiu najmłodszych
- Włączanie/wyłączanie za pomocą dotyku
- Funkcja zmiany koloru światła
- Zasilanie na baterie - 3x AAA
- Baterie nie są dołączone do zestawu
- Pakowane w papierowe pudełko
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Oświetlenie pokoju dziecięcego |
|---|---|
| EAN: | 8720029091705 |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Materiał: | Plastik |
| Waga: | 0,1 kg |
| Wysokość: | 11 cm |
| Bajka: | Psi Patrol |
| LED: | Tak |
| Średnica: | 8 cm |
| Umieszczenie: | Stołowa |
| Źródło: | Na baterie |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
