Dekoracja świąteczna LED w kolorze złotym PREZENT, wysokość 24cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Tworzywo
- Plastik: Biały, złoty, zielony, czerwony
Wymiary
- Wysokość: 24 cm
- Szerokość: 20 cm
- Głębokość: 20 cm
Wykonanie
- Z oświetleniem LED, ciepła biel
- Z funkcją timera
- Działanie na 3 bateriach AA, brak w zestawie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ozdoby świąteczne |
|---|---|
| EAN: | 8718317806643 |
| ? Kolor: | Biały, Złoty |
| ? Materiał: | Plastik |
| ? Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 24 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Ilość żarówek: | 30 |
| Kształt: | Kwadratowy |
| LED: | Tak |
| Źródło: | Na baterie |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
