2x Koc świąteczny z mikropluszu ciemnozielony z barankiem SNOWMAN AND GINGERBREAD 160x200 cm
Produkty powiązane
Ciepłe
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 107 zł Do –14 %
Pościel z mikropluszu SNOWMAN AND GINGERBREAD zielone
W magazynie
(>10 szt)
od 107 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
104 zł
–8 %
Koc bluza z baranka z rękawami i kapturem ALICORN kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
95 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Szara aksamitna narzuta na łóżko ARROW VELVET
W magazynie
(>10 szt)
od 97 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
od 777 zł Do –40 %
Łóżko IKAROS 180 x 200 cm, białe/dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
od 464 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
631 zł
–16 %
Górny materac ochronny TOPPER HR 180 x 200 cm
W magazynie
(1 szt)
526 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 1 434 zł Do –29 %
Materac kokosowy COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 1 017 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw całorocznej kołdry 140 x 200 cm z poduszką 70 x 90 cm NOCTIS
W magazynie
(>10 szt)
87 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–2 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac z jerseyu BEDLOCK 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stolik nocny HAVANA dąb truflowy
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
19 zł
–15 %
Ręcznik CARRARA 60x100 cm jasnoszary, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
16 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
275 zł
–42 %
Szklany wazon MOON NIGHT
W magazynie
(8 szt)
157 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra
Kolor
- Zielona
- Biała
- Pomarańczowa
- Czerwona
Wymiary
- 160 x 200 cm
Specyfikacja
- Delikatna, miękka i ciepła tkanina
- Materiał niewymagający prasowania
- Nie wybielać
- Zalecana temperatura prania 30 °C
- Opakowanie zawiera: 2x koc 160 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pakiet rodzinny Koce |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały, Pomarańczowy, Zielony |
| ? Gramatura: | 420 g/m2 |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Typ: | Świąteczny |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Korzystne zestawy
172 zł
–9 %
2x Koc świąteczny z mikropluszu biały z barankiem RETRO CHRISTMAS 160x200 cm
W magazynie
(4 szt)
155 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
