Dziecięcy śpiwór, poduszka i pluszowa zabawka 3 w 1 - JEDNOROŻEC
Produkty powiązane
Dziecięcy śpiwór, poduszka i pluszowa zabawka 3 w 1 - PSZCZÓŁKA
W magazynie
(>10 szt)
109 zł
155 zł
–8 %
Śpiwór dziecięcy, poduszka i pluszowa zabawka 3 w 1 - RENIFEREK
W magazynie
(>10 szt)
142 zł
Wyprzedaż
69 zł
–33 %
Poduszka pikowana Premium 70 x 90 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Promocja
17 zł
–41 %
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Promocja
52 zł
–63 %
Prześcieradło jersey jasnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Promocja
69 zł
–56 %
Prześcieradło jersey jasnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
69 zł
–30 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 90 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
69 zł
–49 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
35 zł
79 zł
–1 %
Kołdra 140 x 200 cm całoroczna pikowana z poduszką BASIC 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
BARDZO NISKA CENA
69 zł
–46 %
Prześcieradło jersey białe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
37 zł
Promocja
52 zł
–67 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Promocja
52 zł
–63 %
Prześcieradło jersey piaskowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
104 zł
–23 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
80 zł
Opis szczegółowy produktu
Tworzywo
- Plusz
Kolor
- Różowy
Wymiar
- Wymiary w formie poduszki: 68 x 37 cm
- Długość śpiwora: 177 cm
- Szerokość śpiwora: 68 cm
- Waga: 1000g
Bliższe dane
- 3 w 1 : Pluszowa zabawka, poduszka podróżna i śpiwór
- Zapinanie śpiwora za pomocą zamka błyskawicznego
- Może służyć jako mata do zabawy
- Kompaktowe wymiary dla wygodnego podróżowania
- Idealny jako prezent
- Możliwość prania w pralce
- Zalecana temperatura prania: 30°C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pluszaki z kocykiem |
|---|---|
| EAN: | 5097653883031 |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Rozmiar poduszki: | 68 x 37 cm |
| ? Materiał: | Plusz |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| ? Szerokość: | 68 cm |
| Długość: | 177 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
