Aksamitna poduszka dekoracyjna TATUM 45x45 cm, kolor zielony
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa VELPARDO 45x45 cm, kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, winna
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka ogrodowa BRUNARIA 45x45 cm, kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Okrągła poduszka dekoracyjna TUFO 45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–8 %
Poduszka ogrodowa SOPHIE PINK 50x50 cm, beżowy
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa EMPARO 50x50 cm, bordowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych EMPARO 50x50 cm, jasnoszary
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–33 %
Dekoracyjna poduszka WESS 45x45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa BELANO 45x45 cm, kremowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, brązowo-pomarańczowy
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka ogrodowa PLUSHIO 50x50 cm - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
32 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, zielono-niebieska
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
32 zł
–9 %
Poduszka zewnętrzna MADISON CHECK 50x50 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, jasnoszary
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał pokrycia: 100% poliester
- Materiał wypełniający: 100% poliester
Kolor
- Zielony
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
- Waga: 450 g
Wykonanie
- Zalecana temperatura prania 30°C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Zapięcie na zamek
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503359634 |
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
