Dekoracyjna poduszka NEXIRO 45x45 cm, brązowa
Produkty powiązane
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, ciemnoszary
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, winna
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa BANARA 45x45 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Okrągła poduszka dekoracyjna LONNE 40 cm, kolor zielony
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–8 %
Poduszka ogrodowa GRAVES 50x50 cm, żółta
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Aksamitna poduszka dekoracyjna w kształcie kokardy BOWERY, czerwona
W magazynie
(1 szt)
57 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka zewnętrzna SELANORA 45x45 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, beżowa
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Korzystne zestawy
47 zł
–10 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, czarny
W magazynie
(>10 szt)
42 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–33 %
Poduszka dekoracyjna WESS 45x45 cm, oliwkowo-zielona
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, brązowo-pomarańczowy
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–9 %
Okrągła poduszka dekoracyjna MATS 40 cm, niebieska
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna OLIVOR 45x45 cm, niebieska
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Okrągła poduszka dekoracyjna MATS 40 cm, taupe
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał poszycia: 100% poliester
- Materiał wypełnienia: 100% poliester
Kolor
- Brązowy
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
- Grubość: 8 cm
- Waga: 550 g
Specyfikacja
- Zdejmowany i pralny pokrowiec z zapięciem na zamek
- Wypełnienie jest częścią zestawu
- Zalecana temperatura prania 30 °C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503974011 |
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| Waga: | 0,55 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Poliester |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Motyw: | Z wzorem |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
