Poduszka dekoracyjna GIEL 45x45 cm, zielona
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka dekoracyjna TAFFY 45x45 cm, brązowa
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
71 zł
–7 %
Poduszka dekoracyjna STAR OCEAN
W magazynie
(1 szt)
66 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–9 %
Okrągła poduszka dekoracyjna MATS 40 cm, niebieska
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, niebieski lazurowy
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–12 %
Dekoracyjna poduszka RORY 45x45 cm, różowa
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–9 %
Okrągła poduszka dekoracyjna DORA 45 cm, szara
W magazynie
(9 szt)
30 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–33 %
Dekoracyjna poduszka WESS 45x45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Okrągła poduszka dekoracyjna DORA 45 cm, żółta
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Aksamitna poduszka dekoracyjna NANOU 45x45 cm, zielona
W magazynie
(3 szt)
33 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
32 zł
–9 %
Poduszka zewnętrzna MADISON CHECK 50x50 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka ogrodowa CALINO 45x45 cm, jasnoszara
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
21 zł
–4 %
Poduszka dekoracyjna MICKEY MOUSE 40x40 cm - więcej kolorów
W magazynie
(7 szt)
20 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–9 %
Poduszka dekoracyjna NANCY 45x45 cm, brązowa
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–8 %
Poduszka ogrodowa GRAVES 50x50 cm, żółta
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Powłoka: 100% bawełna
- Wypełnienie: 100% poliester
Kolor
- Zielony
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
Specyfikacja
- Zalecana temperatura prania 30 °C
- Nie bielić
- Nie suszyć w suszarce
- Zapięcie na zamek
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503963527 |
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| Waga: | 0,35 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Kropki |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
