Poduszka dekoracyjna IMPRIME ALMA 30x50 cm, różowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał poszewki: 100% bawełna
- Materiał wypełnienia: 100% poliester
Kolor
- Różowy
- Zielony
- Biały
Wymiary
- Szerokość: 30 cm
- Długość: 50 cm
- Grubość: 10 cm
- Waga: 0,451 kg
Specyfikacja
- Odczepiana i pralna poszewka z zapięciem na zamek
- Wypełnienie jest dołączone do opakowania
- Zalecana temperatura prania 30 °C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 3701461327930 |
| ? Kolor: | Różowy, Zielony |
| ? Rozmiar poduszki: | 30 x 50 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,451 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 30 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 50 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Materiał obicia: | 100% bawełna |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Wzór: | Z wzorem |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
