Poduszka dekoracyjna IMPRIME TILAK 40x40 cm, kolorowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał poszewki: 100% bawełna
- Materiał wypełnienia: 100% poliester
Kolor
- Czerwony
- Niebieski
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Długość: 40 cm
- Grubość: 5 cm
- Waga: 0,463 kg
Specyfikacja
- Zdejmowana i prana poszewka z zapięciem na zamek błyskawiczny
- Wypełnienie jest częścią zestawu
- Zalecana temperatura prania 30 °C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 3701461330527 |
| ? Kolor: | Czerwony, Niebieski |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 40 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,463 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | 100% bawełna |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Wzór: | Z wzorem |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
