Poduszka na krzesło BOUTON 38x38 cm, szary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Poszycie: Poliester i bawełna (polycotton)
- Wypełnienie: 100% pianka poliuretanowa (molitan)
Kolor
- Szary
Wymiary
- Szerokość: 38 cm
- Długość: 38 cm
- Wysokość: 6 cm
- Waga: 0,545 kg
Specyfikacja
- Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zabezpiecza przed szybkim przenikaniem zimna
- Chroni przed zanieczyszczeniami i zużyciem mebli
- Podczas użytkowania na zewnątrz poduszkę chronić przed deszczem i bezpośrednim słońcem
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 3210803698015 |
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 0,545 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka/molitan |
| ? Rozmiar: | 38 x 38 cm |
| ? Szerokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 6 cm, Wysoka |
| Długość: | 38 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | Polibawełna |
| Mocowanie: | Na sznurki |
| Motyw: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
