Poduszka na krzesło OMBRE 38x38 cm, szara
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
17 zł
–41 %
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
138 zł
–10 %
Plastowe krzesło TREGO z podłokietnikami, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
14 zł
–50 %
Praktyczne nakrycie stołu 32x47 cm z serwetką 40x40 cm FOOD
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
Promocja
Nowość
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
22 zł
–31 %
Deska do serwowania EGGUNO 20x30 cm
W magazynie
(>10 szt)
15 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–20 %
Fototapeta na drzwi JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
11 zł
–36 %
Uniwersalna mata domowa MIOBRILL 40 x 60 cm
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Półki ścienne VIREON brązowe, zestaw 2 szt.
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Dekoracja ścienna JUDAS MEDAL Ø 58 cm
W magazynie
(>10 szt)
55 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–42 %
Niski fartuch do pasa z eko skóry GRILL AND SERVE, czarny
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
78 zł
–11 %
Zestaw noży SOLA KNIFE w drewnianym bloku, 6 szt.
W magazynie
(>10 szt)
69 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Słoik z bambusową pokrywką i słomką PALM 400 ml
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Okrągła drewniana taca ALPINA Ø35 cm
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
12 zł
–50 %
Solniczka i pieprzniczka ze stali nierdzewnej SALPE 7 cm - różne kolory
W magazynie
(>10 szt)
6 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
95 zł
–5 %
Kubek termiczny ze słomką TERMOS 1000 ml, szary
W magazynie
(>10 szt)
90 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pokrowiec: Poliester-bawełna
- Wypełnienie: 100% poliuretanowa pianka (gąbka)
Kolor
- Szary
- Zielony
- Różowy
Wymiary
- Szerokość: 38 cm
- Długość: 38 cm
- Wysokość: 8 cm
- Waga: 0,545 kg
Specyfikacja
- Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zabezpiecza przed szybkim przenikaniem zimna
- Ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem mebli
- Przy użytkowaniu na zewnątrz chronić poduszkę przed deszczem i bezpośrednim słońcem
- Zalecana temperatura prania 30 °C (zgodnie z etykietą producenta)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,545 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka/molitan |
| ? Rozmiar: | 38 x 38 cm |
| ? Szerokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 8 cm, Wysoka |
| Długość: | 38 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | Polibawełna |
| Mocowanie: | Na sznurki |
| Motyw: | Z wzorem |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
