Parasol dziecięcy MYSZKA MINNIE
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliestru
Kolor
- Wielobarwny
Wymiary
- Szerokość: 63 cm
- Głębokość: 63 cm
- Wysokość: 55 cm
- Średnica: 63 cm
- Waga: 170 g
Informacje
- Z nadrukiem
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pokój dziecięcy |
|---|---|
| EAN: | 8720029063061 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Materiał: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Bajka: | Minnie |
| Głębokość: | 63 cm |
| Średnica: | 63 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
