Regał na kółkach POZIO 36x24x84 cm biały
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Rama: Polipropylen
- Półki: Polipropylen
Kolor
- Biały
Wymiary
- Szerokość: 36 cm
- Głębokość: 24 cm
- Wysokość: 84 cm
- Udźwig na półkę: 5 kg
- Maksymalne całkowite obciążenie: 20 kg
- Waga: 1 kg
Specyfikacja
- Kółka z blokadą
- 4 półki z perforowanym dnem
- Można złożyć z mniejszą liczbą półek i używać jako regał bez kółek
- 4 haczyki do zawieszania drobiazgów
- Idealny do kuchni, spiżarni czy łazienki
- Łatwy do utrzymania w czystości materiał, wystarczy przetrzeć lub umyć
- Odporność na wilgoć
- Dostarczany w częściach do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Półki łazienkowe |
|---|---|
| EAN: | 5903678593346 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Polipropylen |
| Waga: | 1 kg |
| ? Szerokość: | 36 cm, Wąska |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Ilość półek: | 4 |
| Kółeczka: | Na kółeczkach |
| Kształt: | Równy |
| Miejsce do przechowywania: | Otwarte, Z półeczkami |
| Umieszczenie: | Na kółeczkach |
| Wielkość: | Mała |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
