Regalik łazienkowy BISEA z 3 półkami
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF: biały
- Lakierowany bambus: Naturalny
Wymiary
- Szerokość: 30 cm
- Głębokość: 37 cm
- Wysokość: 98 cm
- Waga: 5 kg
Informacje
- 3 półki
- Dostarczane zdemontowane
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Półki łazienkowe |
|---|---|
| EAN: | 3560238928240 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Bambus, MDF |
| Waga: | 5 kg |
| ? Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Miejsce do przechowywania: | Otwarte, Z półeczkami |
| Umieszczenie: | Na nóżkach |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
