Bawełniana pościel do łóżeczka RACCOON czarno-biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Niekwestionowanym klasykiem i najpopularniejszym materiałem pościeli jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wilgoć. Dlatego sprawdza się także dla osób, które mocniej pocą się w nocy. Możliwą wadą jest gniotliwość, co wymaga prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bio bawełna
Kolor
- Biała
- Czarna
Właściwości
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 40 - 60 °C (wg etykiety producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj środka piorącego odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji
- Pościel 100 x 135 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 100 x 135 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 40 x 60 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pomieszczenia |
|---|---|
| EAN: | 4251575499621 |
| ? Kolor: | Biały, Czarny |
| ? Rozmiar kołdry: | 100 x 135 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 60 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 - 60 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 50 zł |
| Motyw pościeli: | Zwierzęta, Dziecięcy |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
