Bawełniana pościel DENYX szara hotelowa kieszeń
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Niezawodnym i najbardziej popularnym materiałem pościeli jest niewątpliwie bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się zatem również dla osób, które nadmiernie pocą się w nocy. Możliwą wadą jest jej podatność na gniecenie i konieczność prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna jest naturalnym włóknem pozyskiwanym z bawełnianych krzewów, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 120 g/m2
Kolor
- Szary
Właściwości
- Jednokolorowy wzór
- Zamek hotelowa kieszeń
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i z zapięciem
- Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość zestawu w zależności od wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | 0710535827088 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
