Pościel bawełaniana WHITE BOX szara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Niezaprzeczalnym liderem i najbardziej rozpowszechnionym materiałem pościeli jest bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wilgoć, co sprawia, że nadaje się również dla osób, które pocą się w nocy. Możliwą wadą jest jej gniecenie się, co wymaga prasowania. Bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 130 g/m2
Kolor
- Szary
- Biały
Właściwości
- Patchworkowy motyw z gwiazdami i kwadratami
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel koniecznie prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Gramatura: | 130 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Gwiazdy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
