Bawełniana pościel NIGHT SKY czerwona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Stałym i najbardziej rozpowszechnionym materiałem pościelowym jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się więc także dla osób, które pocą się w nocy. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 80% bawełna | 20% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Kolor
- Czerwony
- Biały
Właściwości
- Nowoczesny świąteczny wzór z gwiazdami
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | 8596605044058 |
| ? Kolor: | Czerwony |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Retro |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Cena: | Do 50 zł |
| Motyw pościeli: | Świąteczny, Gwiazdy |
| Pora roku: | Zima |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
