Pościel bawełniana RINGO szaro-beżowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Stałym i najpopularniejszym materiałem pościeli jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wilgoć. Dlatego jest odpowiednia także dla osób, które pocą się w nocy. Możliwą wadą jest gniotliwość i konieczność prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 80% bawełna | 20% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Kolor
- Szary
- Beżowy
- Brązowy
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania wg wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary, Brązowy, Beżowy, Żółty, Niebieski |
| ? Gramatura: | 90 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Abstrakcyjny |
| Pora roku: | Całoroczne |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
