Pościel z bawełny Renforcé IMANI zielona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% czesana bawełna Renforcé
- Gramatura: 110 g/m2
Kolor
- Zielony
- Szary
- Czarny
Właściwości
- Długa żywotność i trwałość kolorów
- Kolory nie blakną nawet po częstszym praniu
- Wysokiej jakości tkanina z 100% czesanej bawełny Renforcé
- Zalecane pranie: co tydzień, minimalnie 1x co 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 60 °C (według etykiety producenta)
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Można suszyć w suszarce na niskim poziomie
- Pościel należy prasować
- Rozmiar poszewki na poduszkę 80 x 80 cm można ubrać na wypełnienie 70 x 90 cm
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem prać oddzielnie i dokładnie w 60 °C
- Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapinaną
- Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Używaj płynu do płukania oszczędnie, może wpływać na chłonność i przewiewność
- Pościel prasować na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i wyblaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wyboru wariantu
- Pościel 200 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 200 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 80 x 80 cm
Bawełna Renforcé to wysokiej jakości materiał naturalny, który charakteryzuje się delikatnością, lekkością i wysoką odpornością. Dzięki specjalnemu procesowi czesania z włókien usuwane są krótkie i szorstkie części, co zapewnia gładką strukturę i przyjemną powierzchnię. Ten materiał jest nie tylko miękki w dotyku, ale również niezwykle mocny i trwały.
Pościel z bawełny Renforcé utrzymuje swój kształt, kolory i właściwości przez długi czas, dlatego jest idealnym wyborem do codziennego użytkowania przez cały rok. Dodatkowo doskonale odprowadza wilgoć i jest przewiewna, co zapewnia komfortowy sen w każdych warunkach.
Wysokiej jakości bawełniana pościel jest wykonana z pierwszorzędnej 100% czesanej bawełny Renforcé, jest bardzo popularna ze względu na swoją miękkość, wysoką chłonność i przewiewność.
Ożyw swoją sypialnię Pościelą z bawełny Renforcé IMANI zielona, która łączy nowoczesny pasiasty wzór z eleganckimi kwiatowymi motywami.
Zielony kolor pościeli w połączeniu z szarymi i czarnymi tonami łatwo wkomponuje się w nowoczesne wnętrze oraz do sypialni inspirowanych naturą. Świetnie współgra z drewnianymi meblami, dekoracjami w pastelowych odcieniach lub z naturalnymi materiałami, takimi jak len czy wełna.
Pościel dodatkowo posiada antykurczliwą obróbkę, co znacznie ułatwia jej konserwację i zachowuje swój kształt oraz piękny wygląd przez długi czas.
* produkt uzyskał międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Uwaga: Kolor może nieznacznie różnić się od rzeczywistości.
- Kołdra: 200 x 200 cm
- Poduszka: 80 x 80 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | 4250395939836 |
| ? Kolor: | Szary, Zielony |
| ? Gramatura: | 110 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 200 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 80 x 80 cm |
| ? Materiał: | 100% czesana bawełna Renforcé |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 1,1 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 2 szt 80 x 80 cm | 200 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Francuskie |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Paski |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
