Pościel flanelowa z mikrofibry DENVER szara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Flanelowa pościel z mikrofibry
Flanelowa pościel z mikrofibry jest wykonana z delikatnych włókien poliestrowych, które są specjalnie szczotkowane, aby uzyskać miękką i ciepłą powierzchnię przypominającą klasyczny bawełniany flanel. Dzięki temu pościel jest miękka w dotyku, dobrze izoluje ciepło, a przy tym jest bardzo lekka i szybko schnie. Jej zaletą jest także łatwa konserwacja, ponieważ się nie gniecie, szybko schnie i nie wymaga prasowania. Jest to więc idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają wygodnej i praktycznej pościeli odpowiedniej na chłodniejsze okresy.
Materiał
- 100% mikrofibra z flanelowym wykończeniem
- Gramatura: 130 g/m²
Kolor
- Szary
Właściwości
- Nowoczesny motyw przyrody
- Wykonane z ciepłego i oddychającego flanelu
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1× na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj środka piorącego odpowiedniego dla danych materiałów i kolorów
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Prasuj na lewej stronie – zapobiegnie to uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość zestawu zależnie od wariantu
- Pościel 140 × 200 cm: 1× poszewka na kołdrę 140 × 200 cm | 1× poszewka na poduszkę 70 × 80 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel flanelowa |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Gramatura: | 130 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 80 cm |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Grzejąca pościel: | Tak |
| Motyw pościeli: | Natura |
| Pora roku: | Zima, Jesień |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
