Poszewka na poduszkę 40x50 cm prążek 2 cm biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel |
|---|---|
| EAN: | 8596605043648 |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 50 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 90 °C |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Cena: | Do 50 zł |
| Prążek: | 2 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
