Poszewka na poduszkę 70x90 cm ATG biały pasek 8 mm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel hotelowa |
|---|---|
| EAN: | 8596605058215 |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 90 °C |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Cena: | Do 50 zł |
| Prążek: | 8 mm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
