Krepowa pościel DENYX biała hotelowa kieszeń
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krepowa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna, bez konieczności prasowania. Krep to idealny materiał dla dzieci i dorosłych o każdej porze roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiedni również dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, oddychalność i miękkość są zachowane nawet na typowo pofałdowanej powierzchni. Falista powierzchnia jest uzyskiwana dzięki delikatnej obróbce bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 130 g/m2
Kolor
- Biały
Właściwości
- Jednokolorowy motyw
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewą stronę i zapiętą
- Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | 0710535826913 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 130 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
