Krepowa pościel DENYX jasnobrązowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krepowa pościel
Praktyczny materiał, który ma te same właściwości co bawełna, bez potrzeby prasowania. Krep jest idealnym materiałem dla dzieci i dorosłych w każdej porze roku. Zimą rozgrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, i jest odpowiedni także dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo pomarszczonej powierzchni. Falowana powierzchnia jest uzyskiwana przez delikatną obróbkę bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 130 g/m2
Kolor
- Jasnobrązowy (Light Taupe)
Właściwości
- Jednolity motyw
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać
- Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używać detergentów odpowiednich dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybrać delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | 0710535827095 |
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Gramatura: | 130 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
