Pościel krepowa DENYX jasnobrązowa hotelowa kieszeń
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krepowa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna bez konieczności prasowania. Krep to idealny materiał na każdą porę roku dla dzieci i dorosłych. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiedni także dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, oddychalność i miękkość są zachowane nawet na typowo pofałdowanej powierzchni. Pofałdowana powierzchnia jest wynikiem delikatnej obróbki bawełny, przy zachowaniu jej pełnych właściwości.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 130 g/m2
Kolor
- Jasnobrązowy (Light Taupe)
Właściwości
- Jednokolorowy wzór
- Zapięcie hotelowa kieszeń
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (wg metki producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewą stronę i zapiętą
- Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i odcienia pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | 0710535827125 |
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Gramatura: | 130 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
