Dekoracyjna poszewka na poduszkę BLOSSIVA 40x50 cm szara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wprowadź do swojej sypialni subtelną elegancję z Dekoracyjna poszewka na poduszkę BLOSSIVA 40x50 cm szara. Piękny kwiatowy wzór w odcieniach niebieskiego, czerwonego i beżowego tworzy harmonijny i ponadczasowy design, który umili Twój sen.
Poszewka jest wyposażona w praktyczny zamek błyskawiczny, który ułatwia jej obsługę.
Uwaga: Kolor na ekranie może nieznacznie różnić się od rzeczywistości. Pozycja motywu może się różnić w zależności od cięcia materiału.
Materiał
- 100% mikrowłókno
Kolor
- Szary
- Niebieski
- Czerwony
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Długość: 50 cm
Specyfikacja
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Zapięcie na zamek
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poszewki na poduszki |
|---|---|
| EAN: | 5793405026977 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 50 cm |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,1 kg |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 50 cm |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
